Telefon
WhatsApp
Yola Terk , Kamuya Terk Hizmetleri

Yola Terk İşlemi nedir? Kamuya Terk İşlemi nedir? İşlemin gerçekleşmesi için gerekli belgeler nelerdir? İmar planlarının gerçekleştirilmesi esnasında taşınmazın mal sahipleri tarafından, bedelli veya bedelsiz olarak, taşınmazın bütününün ya da bir bölümünün imar planına uygun olarak kamu yararına( yol, yeşil alan, park vs.) bırakılması işlemidir.

Temel Tespit Krokisi

Temel Üstü Vizesi , Temel Tespit Krokisi , Su Basman Tespit Krokisi Nedir ? Ruhsatlı yapının temel betonu dökülmeden önce; ilgili yapı denetim kuruluşunun denetiminde ruhsatlı yapının aplikasyonu yapılıp inşaat hafriyatı yapıldıktan, temel demir montajı yapıldıktan, çevre ve arsa emniyeti sağlandıktan sonra yapı sahibi tarafından idareye yazılı olarak başvurulur.

Plankote Nedir ?

Plankote nedir? Plankote nasıl yapılır? , Kot Hesabı Nedir ? Dilerseniz sizler için uzun süreli araştırmalarımız, mühendislik tecrübemizden yola çıkarak “Plankote nedir? Nasıl yapılır?” konusunda  kendinize değer katacak altın değerinde bilgileri, mühendislik uygulama yöntemlerini aktardığımız yazımıza geçerek, plankote ile ilgili birçok konuyu, uygulanılması ve bilinmesi gereken bilgileri aktarmaya başlayalım.

5 kayıttan 1 - 3 arasındaki kayıtlar gösteriliyor

Proje ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Hemen Arayın! (0262) 324 30 63

BİZ SİZİ ARAYALIM